Плюси та мінуси дворівневих квартир

На сучасному ринку житла можна зустріти різні пропозиції, які містять в собі як стандартні квартири, будинки та котеджі, так не типові варіанти – дворівневі квартири. Таке планування житлового приміщення дозволяє в міському середовищі створити імітацію заміського будинку з індивідуальним дизайном. Для людей, які не уявляють собі життя далеко від міста, цей варіант дозволить відчути, як може бути облаштований простір котеджу.

Переваги житла з двома рівнями в новобудові

Вибираючи нестандартне житло, щоб гроші були витрачені за призначенням, важливо зважити на основні переваги та недоліки дворівневих квартир. До явних переваг квартири, що має кілька поверхів слід віднести:

  • Можливість отримати житло з великою житловою площею в межах міста та з усіма централізованими комунікаціями та інфраструктурою. Якщо відсутнє бажання жити за містом, але є можливість придбати чималі міські габарити в житловому будинку, то такий варіант стане найкращим.
  • Найчастіше такі квартири розміщуються в досить нових будинках з поліпшеним середовищем життя. Якщо це висотні будинки, то такі квартири найчастіше займають верхні поверхи та їх жителі зможуть спостерігати види міста.
  • Можливість створити індивідуальне планування квартири з цікавими дизайнерськими рішеннями. Нестандартне розміщення кімнат дозволить оформити інтер’єр та підібрати меблі з урахуванням особливостей великого приміщення.
  • Житлова площа дозволяє більш комфортна розміститися великій родині, створивши автономний житловий простір, особливо коли в одній квартирі проживає кілька поколінь.

Недоліки дворівневої нерухомості

Але розглядаючи переваги дворівневих квартир, яких очевидні, слід зазначити недоліки такого виду житла.

  • Початкова вартість. Вона досить висока та тому таку категорію квартир зможуть дозволити собі не всі люди. Але крім первісної вартості, коштом великої житлової площі істотно зростає щомісячний цінник на комунальні послуги. Саме явне, що потребує витрат – це створення комфортної температури в приміщеннях.
  • Наявність сходів. У більшості випадків сходи є основним способом переміщення на верхній поверх. Можлива наявність ліфтів, але таких варіантів вкрай мало.
  • Транспортування речей на верхній поверх. Вузькі та вигнуті форми сходів можуть бути красивим, але абсолютно не практичними для підняття меблів. Тому вибираючи подібний вид житла обов’язково слід звернути увагу на те, як при необхідності будуть переміщуватися меблі на другий поверх.
  • Вартість ремонту. Чим більше приміщення, тим більш оригінальний інтер’єр хочеться створити на великому просторі. Такі обсяги зажадають істотних вкладень в оформлення квартири.

Таким чином, переваги та недоліки дворівневої квартири, як будь-якого іншого житла, можуть як збільшувати, так зменшувати попит на них. Крім великих багатоквартирних будинків, в яких може розміщуватися квартира у два рівні, можна знайти більш компактний варіант, представлений в таунхаусах.

Підбиваємо підсумки

Українцями досі сприймається житло, розташоване на декількох поверхах, як символ фінансового благополуччя. Таке нерухоме майно лише підкреслює престиж та статус свого власника. Власнику будуть заздрить, квартирою захоплюватися. Хоча людей вже складно будь-чим здивувати, все одно деякі стереотипи залишаються. Дворівнева нерухомість легко перетворюється на багатофункціональний простір. Перший поверх зазвичай містить кухню, їдальню, вітальню, санвузол. Саме ті другорядні приміщення, які можна віднести до загальних.

Зазвичай, гостей запрошують на перший поверх. Другий рівень господарями облаштована під спальні, робочий кабінет, кімнати для дітей. Там завжди панує спокій. Для сторонніх вхід у господарські покої заборонено. Таке дворівневе приміщення для досвідченого дизайнера що володіє смаком перетворюється в можливість творити чудеса. У звичайному житлі важко втілити в життя всі творчі задуми.

Понравилась статья? Поделись с друзьями...